نام رمان: پوران دخت

نویسنده: الهان ستوده

ژانر: عاشقانه و اجتماعی

تعداد صفحات: 404

خلاصه رمان:

صدای پرستار که دکتر امجدی را به اورژانس پیج میکرد مرا از عالم خواب و رویا بیرون اورد . نمیدانم ذهنم در جستجوی چه چیزی بود . حال غریبی داشتم . همانطور که به دستگاه اکسیژن خیره مانده بودم . بالن هوا بالا و پایین میرفت . ایرج زیر دستگاه با آرامش خوابیده بود با حالتی جستجوگر نگاهش میکردم . نمیدانم چرا دلم خیلی برای ایرج میسوخت . ایرجی که من میشناختم آن کسی نیست که روی تخت بیمارستان خوابیده است . ایرج مرد خوش قد و بالایی بود ولی کسی که روی تخت بیمارستان خوابیده است مانند کودکان نحیف است نه نمیتوانم قبول کنم که او ایرج من است . انگار اسکلتی بود که بر روی او پوستی نازک کشیده بودند . دستهایش به دلیل اینکه دائم سرم به آنها وصل شده بود ورم کرده بودند و جای سوزنهای مختلف بر روی آنها کبود رنگ شده بود .

برای دانلود رمان به ادامه مطلب بروید.

دانلود رمان رمان ,ایرج ,دانلود ,خوابیده ,دانلود رمان ,بیمارستان خوابیده ,رمان پوران منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مد و فشن روز دنیا گردشگری و بومگردی اخبار ایران | آمد نیوز | ایران خبر | نمونه سوالات امتحانی جایی برای نوشتن...تنها نوشتن یکتا کوچولو طب کاران نامی آشنا در صنایع پزشکی ایران خرید کاندوم,فروش کاندوم,قیمت کاندم تکنلوژی.